Дорогі першокласники, учні та студенти, шановні вчителі і батьки!

У переддень свята прийміть щирі вітання з початком нового навчального року і Днем знань!

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній!

Саме в цей день радісними та галасливими голосами дітей знову наповняться світлі класи навчальних закладів. Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

Дорогі першокласники, у вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. Вас чекає захоплююча подорож у країну знань, яка відкриє перед вами величезні перспективи. Впевнений, що на цій дорозі ви зустрінете вірних друзів та мудрих наставників – ваших педагогів.

Шановні вчителі! Якість освіти, яку отримують наші діти, залежить від вашого професіоналізму та наполегливої праці. Вчитель здійснює щоденну, часом не оцінену достойно, але клопітку, напружену і вкрай необхідну роботу. Віддаючи свої знання, ви вкладаєте в учнів частку свого серця і душі. Діти виростають, стають дорослими і самостійними, але своїх вчителів пам’ятають усе життя.

Дякую вам, шановні колеги, хто щодня входить до групи дитячого садочку, до класу, навчальної аудиторії, гуртка або секції, дякую за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою і потрібною для молодого покоління!

Бажаю всім миру та злагоди, наснаги у роботі,  успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків.

З повагою голова районної ради                                       Анатолій Кінчур

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017