Вітаємо голову Рокитнівської районної ради з Днем народження

Шановний Анатолію Андрійовичу!!!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Народження!!!

Повсякденна турбота за рідний край, в якому живете й працюєте,  бажання й здатність розуміти людей, їхні потреби й проблеми, людяність — ось що відрізняє Вас від багатьох людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Рокитнівського району, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Хай будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

Нехай здійсняться всі ваші творчі задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві.

З повагою, колектив Рокитнівської районної радиz dnem.jpg