Два з половиною мільйони на район завдяки Василю Яніцькому

Рішенням районної ради від 28 липня про внесення змін до районного бюджету в розподіл коштів районного бюджету включена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на суму 2 мільйони 559,9 тис. грн, яка надійшла в районний бюджет в міжсесійний період як міжбюджетний трансферт.

Ці кошти були виділені державою на виконання листа народного депутата Василя Яніцького до Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. і міністра фінансів України Данилюка О. О. від 27 червня цього року  з проханням включити до переліку об’єктів, що фінансуються в 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету, наступні роботи:

  • капітальний ремонт дороги по вул. Заводська в с. Остки Рокитнівського району Рівненської області 500,0 тис. грн.;
  • капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Соборна в смт Томашгород Рокитнівського району Рівненської області 499,9 тис. грн.;
  • капітальний ремонт дороги по вул. Білоруська в с. Березове Рокитнівського району Рівненської області 400,0 тис. грн.;
  • капітальний ремонт будівлі Масевицького дошкільного навчального закладу “Сонечко” по вул. Леніна, 90 в с. Масевичі Рокитнівського району Рівненської області (ремонт даху) 400,0 тис. грн.;
  • капітальний ремонт будівлі Кисорицького дошкільного навчального закладу “Дзвіночок” по вул. 1 Травня, 3 в с. Кисоричі Рокитнівського району Рівненської області (ремонт даху) 350,0 тис. грн.;
  • капітальний ремонт будівлі Карпилівського дошкільного навчального закладу “Барвінок” по вул. Жежука, 2-а в с. Карпилівка Рокитнівського району Рівненської області (ремонт даху) 450,0 тис. грн.

Завдяки турботі народного депутата Яніцького В. П. вже ведуться ремонтні роботи на вище вказаних об’єктах. На даний час, за особистого контролю Василя Петровича, підходять до завершення ремонтні роботи у садочках сіл Масевичі та Кисоричі. 

Рокитнівська районна рада висловлює щиру подяку народному депутату за підтримку та сприяння у фінансуванні ремонтних робіт об’єктів району. Будемо раді бачити Василя Петровича на офіційних відкриттях об’єктів.

DSCN1199 11.jpg

 

 DSCN1198 11.jpg

DSCN1201 11.jpg

DSCN1196 11.jpg

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι