Делегація Рокитнівського району взяла участь у святковому Богослужінні Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія у м.Сарни

16 липня 2017 року, Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій відвідав столицю Полісся – м. Сарни та звершив святкове Богослужіння.

В даному дійстві взяла участь і делегація Рокитнівського району, до складу якої увійшли голова районної ради Анатолій Кінчур, голова райдержадміністрації Микола Кушнір, депутат Рівненської обласної ради Анатолій Петрук, депутати Рокитнівської районної ради Григорій Мініч, Віктор Рудницький, Анатолій Примак та підприємці району.

DSC_005822222.jpg

 

Cайт Сарненської єпархії УПЦ інформує: перед початком Божественної Літургії, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій разом з Сарненським міським головою С.Б.Усик, головою Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчуком та головою Сарненської райради Р.П.Серпеніновим зустріли на в’їзді в місто Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

О 9-ій годині у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни була звершена Божественна Літургія, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України.

Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Луцький і Волинський Нафанаїл.

За Богослужінням молилися: заступник голови Рівненської обласної адміністрації С.К.Кривко, голова Рівненської обласної ради М.М.Драганчук, голова Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчук, голова Рокитнівскої райдержадміністрації М.З.Кушнір, голова Костопільської райдержадміністрації О.Є.Середа, голова Володимирецької райдержадміністрації В.І.Хоружій, голова Березнівської райдержадміністрації В.Г.Люшин, голова Дубровицької райдержадміністрації М.М.Петрушко.

Виявили повагу та розділили молитву разом з Предстоятелем УПЦ: голова Сарненської райради Р.П.Серпенінов, голова Рокитнівської райради А.А.Кінчур, голова Костопільської райради С.М.Ткачук.

Спільна молитва об’єднала міських голів: мера міста Сарни С.Б.Усик, мера міста Березне Р.П.Пилипчук.

Від імені голови Рівненської обласної державної адміністрації О.В.Муляренко, виступила його заступник С.К.Кривко, котра привітала Предстоятеля з Його архіпастирським візитом на Поліську землю та засвідчила про плідну працю керівництва райдержадміністрацій з духовенством та вірними УПЦ.

Голова обласної ради М.М.Драганчук, від імені голів райрад, також, висловив вітальну адресу Предстоятелю УПЦ з побажання миру, зокрема, сказавши: «Поліський край, як і всі вірні Української Православної Церкви віддані своєму Предстоятелю та бажають миру, злагоди і добрих стосунків між Церквою та владою».

За богослужінням була піднесена особлива молитва за мир в Державі та припинення війни.

Фото з сайту Сарненської єпархії УПЦ

 

 

DSC_0031-111111.jpg

DSC_007833333.jpg

 

 

DSC_016844444.jpg

 

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι