28 червня – День Конституції України

Шановні жителі Рокитнівщини!

Щиро вітаю вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу.

Я переконаний, що, спираючись на положення Конституції, представники районної влади та органів місцевого самоврядування, працюючи спільно з керівниками підприємств, організацій, установ, гідно витримають будь-які випробування долі, зуміють забезпечити високий рівень життя громадян нашого краю. Проте хочу наголосити, що успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки. Усі ми чітко повинні усвідомлювати, що належна повага до букви і духу Конституції – обов’язок  як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.

Вітаючи  вас з державним святом, зичу всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу.

Слава Україні!

З повагою голова районної ради                                              Анатолій Кінчур

prazdnichnye-dni-na-iyun-2017-goda-v-ukraine-4.jpg

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017