Вітання до Дня молоді

Щорічно в останню неділю червня відзначається День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Прийміть щирі привітання зі святом!

Плідно використовуйте кожну вільну хвилинку, ведіть здоровий спосіб життя, будьте емоційно стримані, шануйте себе й інших! Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє!

Бажаю Вам великого людського щастя, світлої долі, фізичної та духовної сили, упевненості в завтрашньому дні. Зичу кожному якнайдовше зберегти в душі чистоту помислів, честолюбство планів та нестримну енергію для їх здійснення.

З повагою голова районної ради                                                        Анатолій Кінчур

1457543297_2-e1497015160274.jpg