18 червня 2017 року – День медичного працівника

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

den_medprac.jpg

Щодня з'являються нові методики і технології лікування, сучасні лікарські засоби і медична апаратура. Проте всі досягнення науки даремні, якщо вони не знаходяться в чуйних руках людини, що присвятила себе служінню людям. Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, намагаються працювати якісно, не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, впроваджувати нові методики лікування й профілактики захворювань.

Напередодні свята висловлюю всім працівникам медичної галузі Рокитнівщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості. Скільки сліз радості і вдячності бачите ви на просвітлених обличчях своїх пацієнтів та їх близьких. Скільки людей, завдячуючи вашим старанням, знову відчули щастя і радість повноцінного життя.

Зі словами щирої вдячності звертаюсь сьогодні і до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов'язку.

Бажаємо миру, злагоди, здоров'я та успіхів. І нехай добро та увага, які ви віддаєте своїм пацієнтам, сторицею повертаються у ваші родини.

З повагою                                                                     голова районної ради Анатолій Кінчур

Наша сторінка у Facebook:

Серпень 2017

Випадкове зображення