Судове засідання за позовом прокуратури до районної ради призначене на 25 липня

Як раніше повідомлялося, Сарненська місцева прокуратура звернулася до суду про визнання протиправним та скасування рішень Рокитнівської районної ради про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району гуртожитку №2 Рокитнівського професійного ліцею для його реконструкції під багатоквартирне житло для проживання в ньому сімей військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.

Провадження у даній справі Рокитнівським районним судом відкрите 10 січня 2017 року. Відбулося два судових засідання, наступне судове засідання призначене на 25 липня 2017 року.

Нагадаємо історію питання. Зважаючи на те, що Рокитнівський професійний ліцей не зміг зберегти і використовувати за призначенням гуртожиток №2, котельню №2 та лабораторію для тракторів (контроль за ефективністю його використання і збереження здійснює Міністерство освіти і науки України, а відповідно до п. 6.10 Статуту Рокитнівського професійного ліцею ліцей несе відповідальність перед Міністерством освіти і науки України за збереженням та використанням за призначенням закріпленого за ним майна), адміністрація ліцею 2 березня 2016 року звернулася з проханням до Рокитнівської районної ради винести на сесію питання про передачу гуртожитку №2 у комунальну власність районної ради.

Районна рада своїм рішенням від 15.07.2016 року надала згоду на прийняття у комунальну власність вказаних вище об’єктів та доручила Рокитнівській районній державній адміністрації у двомісячний строк з дати прийняття Кабінетом міністрів України рішення про передачу вказаних об’єктів з державної у комунальну власність провести технічне обстеження вказаного майна щодо можливості його реконструкції під багатоквартирне житло для проживання в ньому сімей військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.
Тобто, районна рада не приймала рішення про передачу об’єктів, а лише дала згоду, згідно своїх повноважень, на передачу їх Кабінетом міністрів, який вповноважений приймати такі рішення. Тим не менше, прокуратура просить суд скасувати рішення Рокитнівської районної ради та стягнути з ради судовий збір в сумі 3169 грн 40 коп. на розрахунковий рахунок прокуратури.

Причому, прокуратура спочатку звернулася з позовною заявою до Рівненського окружного адміністративного суду, а після відмови останнього розглядати цю справу, звернулася з такою ж заявою до Рокитнівського районного суду.

А поки (вже рік) тягнеться ця судова тяганина, гуртожиток стоїть без вікон і дверей, а учасники АТО безрезультатно оббивають пороги районних органів влади, не маючи можливості отримати житло.

Наша сторінка у Facebook:

Серпень 2017

Випадкове зображення