Сновидовицька сільська рада започаткувала процес створення Сновидовицької ОТГ

6 червня голова Рокитнівської районної ради Анатолій Кінчур разом з головою Рокитнівської районної державної адміністрації Миколою Кушніром і керуючим справами районної ради Анатолієм Герасимчуком були запрошені на сесію Сновидовицької сільської ради, одним із питань якої був розгляд пропозицій щодо добровільного об’єднання громад. В роботі сесії також прийняв участь депутат обласної ради Віктор Охремчук. В ході обговорення питання ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад були висловлені думки щодо того, що згідно перспективного плану об’єднання громад Сновидовицька сільська рада віднесена до Рокитнівської ОТГ, але у зв’язку з небажанням деяких сільських голів процес об’єднання може бути затягнутий надовго, через що місцеві громади втрачають мільйони гривень, які виділяє держава для розвитку саме об’єднаних громад. Депутати Сновидовицької сільської ради, які стовідсотково прийняли участь у роботі сесії, одноголосно прийняли рішення підтримати пропозицію про створення Сновидовицької об’єднаної територіальної громади з центром в селі Сновидовичі, в яку будуть входити населені пункти Сновидовицької і Біловізької сільських рад.

IMG_179111.jpg

Подальші дії полягають в тому, що після цього рішення Сновидовицький сільський голова повинен забезпечити вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення, яке проводиться протягом 30 днів з дня надходження такої пропозиції. Після завершення громадського обговорення пропозиція подається на наступну сесію Сновидовицької сільської ради для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника (представників) до спільної робочої групи, а сільський голова після прийняття відповідною радою рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад надсилає пропозицію про таке об’єднання сільському голові суміжної територіальної громади, в даному випадку — Біловізької сільської ради, яка, у свою чергу, повинна забезпечити обговорення цього питання протягом 30 днів і винести своє рішення про згоду чи незгоду на об’єднання.

Наша сторінка у Facebook:

Серпень 2017

Випадкове зображення