Про зміни до плану формування територій громад

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Рівненської обласної ради, яка пройшла 26 травня під головуванням Валентина Кроки, розглянула питання про внесення змін до перспективного плану формування територій громад. Участь у засіданні комісії взяли голова обласної ради Микола Драганчук і його перший заступник Олександр Корнійчук.

Відповідно до проекту рішення «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад», передбачено вивести зі складу Березівської і включити до складу Рокитнівської ОТГ Біловізьку сільську раду.

Також передбачено включити до Бабинської ОТГ - Горбаківську, до Демидівської ОТГ – Вовковиївську, до Крупецької ОТГ – Теслугівську, до Тараканівської ОТГ – Плосківську, до Млинівської – Підгаєцьку та Мальованську, до Висоцької – Туменську, до Костопільської – Головинську, Звіздівську, Злазненську, до Острозької – Оженинську, Плосківську, Хорівську та Українську сільради. А також утворити: Повчанську ОТГ в складі Мильчанської, Повчанської сільських рад Дубенського району та Миколаївської сільради Млинівського району, Ярославицьку ОТГ у складі Ярославицької та Новоукраїнської сільрад і Немовицьку ОТГ у складі Немовицької, Зносицької та Тинненської сільрад.

Питання про створення однієї громади на території Рокитнівського району не розглядалося.

Втім, рішення комісії лише рекомендаційне. Питання про внесення змін до перспективного плану формування територій громад буде винесене на пленарне засідання наступної сесії обласної ради, яке відбудеться 2 червня.

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017