Відбулися урочистості, присвячені 72-й річниці Перемоги

Сьогодні, 9 травня 2017 року, працівники Рокитнівської районної ради на чолі з головою ради Анатолієм Кінчуром разом з Рокитнівською районною державною адміністрацією на чолі з головою Миколою Кушніром, Рокитнівською селищною радою на чолі з в. о. голови Тетяною Богданець, ветеранами трьох війн та жителями селища взяли участь у святковій ході до Меморіалу Слави, присвяченій відзначенню Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Під час ходи відбулося покладання квітів до Стелли Героям Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО, пам’ятного знаку «Воїнам – інтернаціоналістам Рокитнівщини» та Меморіалу Слави.
Після мітингу Анатолій Кінчур особисто поздоровив ветеранів та подякував за їх вагомий внесок у майбутнє нашої України. Голова районної ради також поклав квіти до місця схоронення його дідуся Басюка С.А., який загинув в роки Другої світової війни.

633.JPG

632 (2).JPG

 

632 (1).JPG

 

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι