Шановні ветерани війни, визволителі Вітчизни, рокитнівчани!

8-9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.
Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи.
Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
Дорогі ветерани! Ми вклоняємося Вам до землі і висловлюємо глибоку шану за мужність у боях, стійкість та самопожертву. Ви відстояли Україну від фашистського супостата і потім своєю ратною працею піднімали країну з руїн, будували життя для своїх нащадків. А сьогодні Ваші онуки та правнуки, перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції, теж захищають цілісність та неподільність нашої Вітчизни, виконуючи свій синівський обов’язок.
У ці пам’ятні дні бажаю всім, щоб високі почуття щирої любові до України об’єднували всіх нас і надихали до творення достойного життя українського народу.
Хай завжди над Україною буде мирне небо!

З повагою, голова Рокитнівської районної ради                            Анатолій Кінчур

Nikolu.jpg

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017