Шановні рокитнівчани та гості нашого краю!

Від імені Рокитнівської районної ради та від мене особисто прийміть найсердечніші вітання з нагоди Христового Воскресіння – найвеличнішого свята християнського світу.

Понад два тисячоліття Великдень є найбільшим святом вселенської християнської родини. Він несе людству надію, віру і любов, дає надзвичайне натхнення до життя у мирі і злагоді, єднає людські серця. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчуваємо його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам.

У ці радісні квітневі дні відродження усього живого бажаю вам міцного здоров’я, людського щастя, взаєморозуміння та поваги, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях, твердої віри.

Нехай зі світлою Пасхою Господньою здійсняться усі ваші прагнення та сподівання, а оселі наповняться святковим настроєм, добробутом, родинним затишком, теплом спілкування.  Нехай Великодні дні осяють теплом і радістю, покладуть початок майбутнім звершенням та успіхам, а Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,  голова Рокитнівської районної ради                                    Анатолій Кінчур

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017