Засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Рокитнівського району

7 квітня в сесійній залі Рокитнівської районної ради провела своє засідання робоча група з підготовки перспективного плану формування територій громад Рокитнівського району. Відбулася бурхлива дискусія, в ході якої більшість сільських та селищних голів покинули засідання робочої групи. Ті члени робочої групи, що залишились, майже одноголосно проголосували за внесення змін до перспективного плану щодо утворення в районі однієї обєднаної територіальної громади.

Також було підтримано звернення громади Біловізької сільської ради про включення її до Рокитнівської ОТГ в перспективному плані формування територій громад, так як це не суперечило першому рішенню про утворення однієї громади на території району. При цьому член робочої групи, депутат районної ради Анатолій Герасимчук звернув увагу присутніх на те, що в багатьох сільських радах, Біловізькій зокрема, не проводяться належні громадські слухання, сільські голови не інформують населення про перспективи, які очікують об’єднані територіальні громади, а це може призвести до можливих конфліктів, якщо те чи інше рішення, яке стосується майбутнього всього села, не було винесено на обговорення максимально широкому колу людей.

DSCN0597.1

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017