Шановні Рокитнівчани!

З першими променями весняного сонечка, пахощами зораної землі приходить в Україну свято Благовіщення. Саме цього дня вісник Божий Архангел Гавриїл приніс чудову, благу звістку про майбутнє народження Сина Божого.

Вітаю усіх вас з величним і світлим святом Благовіщення та щиро бажаю, щоб щастя та добро ніколи не полишало вас.

Нехай кожен з нас цього дня зробить бодай одну добру справу, допоможе ближньому, посміхнеться незнайомому, побажає добра друзям. І тоді  весь наш світ стане хоч трохи світлішим, радіснішим та щасливим.

Бажаю вам зустріти Свято Благовіщення у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами. Від усього серця зичу щастя і благополуччя в кожен будинок, кожній сім'ї!

З повагою, голова районної ради                                                                  Анатолій Кінчур