Європейські стандарти за рахунок Європейського Союзу

Сьогодні, в умовах реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, важливим є покращення якості життя громадян, формування фінансово спроможних громад та реальна можливість впроваджувати європейські стандарти за рахунок Європейського Союзу.

Програма «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Німеччиною, Польщею та Швецією, підтримує створення прозорої і підзвітної багаторівневої системи управління, що реагуватиме на потреби громадян. Це передбачає посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою вдосконалення процесу надання адміністративних послуг для громадян України.

Руслан Сивий, директор Рівненського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», висловлює готовність сприяти у побудові консультаційного діалогу, комунікацій з громадськістю та органами місцевого самоврядування щодо впровадження реформ з децентралізації, регіональної політики та об’єднання територіальних громад за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», він готовий брати участь у заходах, які будуть проводитися на території Рокитнівського району з цих питань, в тому числі і у засіданнях робочих груп з підготовки перспективного плану формування територій громад району.

Телефон для консультації з цих питань: +380673641950

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017