Вулиця Кузнецова в Томашгороді перейменована на вулицю княгині Ольги

Томашгородська селищна рада своїм рішенням від 13 лютого 2017 року, на виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", перейменувала вулицю "Кузнецова" на вулицю "Княгині Ольги".

Довідка: Свята Рівноапостольна Княгиня Ольга, правителька Русі в 945-962 рр., причислена до лику святих рівноапостольних в 1547 році. Її пам'ять вшановується і православною, і католицькою церквами. За однією із версій, народилась у Пліснеську (тепер с. Підгірці, Бродівського р-ну, Львівської обл.) і була внучкою князя Будимира. "Повість минулих літ" містить епічне сказання про помсту Ольги деревлянам за вбивство її чоловіка князя Ігоря Рюриковича. В Рокитнівському районі є урочище Тризна і річка Тризна (протікає через село Біловіж і впадає в Ствигу біля села Блажове), назву яких пов'язують з місцем справляння княгинею Ольгою дохристиянського обряду тризни на місці страти деревлянами князя Ігоря.