Шановні учасники бойових дій на території інших держав, воїни-інтернаціоналісти Рокитнівщини!

15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Війна - це не тільки бої, героїзм і подвиг. Це важкі людські страждання, нелюдські випробування, це смерть багатьох людей. Війна – це горе не однієї людини, а всього народу. Афганська неоголошена війна – ще одна сумна сторінка нашої історії. Вона як усі попередні, несла смерть, каліцтво, одягнула в жалобу тисячі материнських сердець. У війни безжальні очі, свій рахунок, своя безжальна арифметика. Багато молодих воїнів-інтернаціоналістів були нагороджені орденами і медалями, але найвищою нагородою для тих, хто уцілів, є життя.

Сьогодні, коли Україна, як ніколи, потребує захисту, багато хто з вас знову на передовій, мужньо захищаючи свою Батьківщину. Ваш бойовий досвід нині для держави є безцінний скарб. Дякуємо героям, які, незважаючи вже на досить поважний вік, знову передають свою, загартовану в боях, звитягу і майстерність нинішнім захисникам Вітчизни.

У цей день  хочу  побажати вам, вашим родинам, міцного здоров’я, душевного спокою, добробуту, віри в майбутнє, злагоди і миру на довгі літа!

Анатолій Кінчур, голова Рокитнівської районної ради

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017