Порядок денний чотирнадцятої сесії районної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ                                                             чотирнадцятої сесії районної ради (сьоме скликання)

20 січня 2017 року

1. Про розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Пахнюк С. М. – заступник голови районної ради.

2. Про Програму інформатизації Рокитнівського району на 2017 рік.

Доповідає: Берташ О. С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.

3. Про Районну програмузабезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

Доповідає: Боровець Ж. М. – начальник служби у справах дітей Рокитнівської РДА.

4. Про Районну цільову соціальну програму підтримки реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017 рік.

Доповідає: Боровець Ж. М. – начальник служби у справах дітей Рокитнівської РДА.

5. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Доповідає:Кушнір С. М. – начальник фінансового управління Рокитнівської РДА.

6. Про передачу у постійне користуванняКЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Мушні Рокитнівського району Рівненської області.

Доповідає: Новоселецький М. І. – начальник Управління Держгеокадастру у Рокитнівському районі Рівненської області.

7. Про передачу у постійне користуванняКЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД»земельної ділянки в с. Купель Рокитнівського району Рівненської області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 4,3277 га, що надана в оренду ТОВ «Рокитнівський спецкар’єр» на території Рокитнівської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,4475 га, що надана в оренду ТОВ «Рокитнівський спецкар’єр» на території Рокитнівської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 10,0018 га, що надана в оренду ТОВ «Рокитнівський спецкар’єр» на території Рокитнівської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.

11. Про надання згоди на оренду частини приміщень адмінбудівлі та автогаражів Рокитнівської районної ради Рокитнівській РДА.

Доповідає: Крупенко О. М. – заступник голови Рокитнівської РДА.

12. Про Програму розвитку пластового руху у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Рокитнівського району на 2017-2021 роки.

Доповідає: Кузьмич М. М. – начальник відділу освіти Рокитнівської РДА.

13. Різне.

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017