Дванадцята сесія районної ради прийняла ряд важливих рішень

7 грудня, у День місцевого самоврядування, відбулася дванадцята сесія Рокитнівської районної ради, яка прийняла ряд важливих рішень, а саме:

1. Про внесення змін до районної програми «Ветеран» на 2014-2018 роки.

2. Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки.

3. Про затвердження списку присяжних Рокитнівського районного суду Рівненської області.

4. Про передачу із спільної власності територіальних громад Рокитнівського району у власність територіальної громади с. Карпилівка частини приміщення за адресою: вул. Жежука, 2а с. Карпилівка Рокитнівського району Рівненської області.

5. Про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельних ділянок в селах Вежиця, Переходичі, Будки-Кам’янські, Більськ, смт Рокитне.

Окрім того, районна рада проголосувала за затвердження рішення конкурсної комісії про контракт з директором РБК Савченко О. К. та про контракт з директором КЗ «Рокитнівська ЦБС» Коханевич Ю. А.

Також були прийняті інші рішення згідно порядку денного

До порядку денного були також внесені деякі зміни під час роботи сесії. Зокрема, голова фракції ВО "Батьківщина" Кириловець В. І. вніс пропозицію включити до порядку денного питання скорочення штату виконавчого апарату районної ради, враховуючи непросту ситуацію в районі щодо наповнення бюджету і ті скорочення, які відбуваються в галузі медицини тощо. Більш ніж третиною депутатів питання було внесене до порядку денного, за скорочення проголосували 15 депутатів, голосів яких не вистачило для прийняття результативного рішення.

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017