Порядок денний 12 сесії районної ради

1. Про розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Пахнюк С. М. – заступник голови районної ради.

2. Про стан виконання районної програми «Ветеран» на 2014-2018 роки.

Інформує: Киркова М. А. – начальник управління соціального захисту населення Рокитнівської РДА.

3.Про внесення змін до районної програми «Ветеран» на 2014-2018 роки.

Доповідає: Киркова М. А. – начальник управління соціального захисту населення Рокитнівської РДА.

4.Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки.

5.Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Доповідає: Кушнір С. М. – начальник фінансового управління Рокитнівської РДА.

6.Про передачу із спільної власності територіальних громад Рокитнівського району у власність територіальної громади с. Карпилівка частини приміщення за адресою: вул. Жежука, 2а с. Карпилівка Рокитнівського району Рівненської області.

Доповідає: Пахнюк С. М. – заступник голови районної ради.

7.Про контракт з директором РБК Савченко О. К.

Доповідає: Пахнюк С. М. – заступник голови районної ради.

8.Про контракт з директором КЗ «Рокитнівська ЦБС» Коханевич Ю. А.

Доповідає: Пахнюк С. М. – заступник голови районної ради.

9.Про затвердження списку присяжнихРокитнівського районного суду Рівненської області.

Доповідає: Пахнюк С. М. – заступник голови районної ради.

10.Про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Вежиця Рокитнівського району Рівненської області.

Доповідає: Новоселецький М. І. – начальник Управління Держгеокадастру у Рокитнівському районі Рівненської області.

11.Про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Переходичі Рокитнівського району Рівненської області.

12.Про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Будки-Кам’янські    Рокитнівського району Рівненської області.

13.Про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Більськ Рокитнівського району Рівненської області.

14.Про передачу у постійне користування РБК земельної ділянки в смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області.

15.Про стан виконання районної програми виконання мобілізаційних заходів (завдань) та їх фінансування на 2015-2018 роки.

Інформує: Стрілець О. М. – головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату Рокитнівської РДА.

16.Різне.

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017