ОГОЛОШЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ СПИСКУ ПРИСЯЖНИХ РОКИТНІВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Повідомляємо, що до Рокитнівської районної ради надійшло подання від ТУ ДСАУ в Рівненській області про формування та затвердження списку присяжних Рокитнівського районного суду Рівненської області відповідно до статті 64 Закону України "Про судоустрій та статус суддів".

Бажаючих бути присяжними просимо подати відповідну заяву з копією паспорта в приймальню Рокитнівської районної ради (адреса: 34200, Рівненська область, смт. Рокитне, вулиця Незалежності, 13).

Заяви можуть бути подані до дня, що передує дню проведення наступної сесії районної ради. День проведення наступної сесії ради буде опубліковано окремо на головній сторінці даного сайту.

Зразок заяви

Подання про формування та затвердження списку присяжних