Оголошено обласний конкурс проектів з енергоефективності

Метою конкурсу є відбір проектів, які спрямовані на підвищення ефективності і зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів бюджетними установами та закладами області, що утримуються з місцевих бюджетів, що фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету та інших місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Заявки на участь у конкурсі та пакет документів по кожному проекту подаються Дирекції конкурсу (департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, м. Рівне, вул. Білякова, 4А, каб. 402-403). Кінцевий термін подання проектів – 05 липня 2017 року.

На конкурс подаються проекти із позитивними висновками державної експертизи зведених кошторисів проектно-кошторисної документації, за умови підтвердження співфінансування цих проектів з місцевих бюджетів (крім проектів, які впроваджуються бюджетними установами та організаціями, що утримуються з обласного бюджету). Обов’язковою умовою для подання проектів на конкурс є розрахунок строку їх окупності.

Проекти-учасники конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

оснащення сучасними приладами обліку споживання паливно-енергетичних ресурсів та автоматичними системами регулювання теплової енергії;

заміщення використання імпортованого природного газу;

модернізація або заміна наявного енергоємного обладнання, запровадження новітніх енергоефективних та енергозберігаючих технологій;

використання альтернативних та відновлюваних джерел енергії та місцевих видів палива;

проведення енергетичних обстежень бюджетних установ та організацій області;

технічне переоснащення установ і організацій з використанням передових енергозберігаючих технологій та сучасного енергоефективного обладнання за результатами наявних технічних звітів з енергоаудиту;

технічні та організаційні рішення, що забезпечують суттєву оптимізацію споживання ресурсів та економію бюджетних коштів за результатами наявних технічних звітів з енергоаудиту;

комплексна термомодернізація будівель установ та закладів області.

Форма проектної заявки для участі в конкурсі та порядок оцінювання проектів з енергоефективності, поданих для участі у обласному конкурсі на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14.02.2017 №75 зі змінами та рішення обласної ради від 17.03.2017 №488, додаються.

Наша сторінка у Facebook:

Червень 2017

Випадкове зображення