Інформація про рішення конкурсної комісії та результати конкурсу на посаду генерального директора КНП  «Рокитнівський РЦПМСД». Відеозапис заслуховування конкурсних пропозицій учасників

30 жовтня 2019 року проведено засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства  «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради (далі - КНП  «Рокитнівський РЦПМСД») та  завершено конкурс на посаду генерального директора цього підприємства.

Конкурсною комісією заслухано конкурсні пропозиції та проведено співбесіди з учасниками конкурсу: Богданець Людмилою Петрівною, Барановською Іриною Миколаївною та Пахнюком Миколою Івановичем. Конкурсною комісією прийнято рішення заслухану інформацію взяти до відома.

На засіданні конкурсної комісії шляхом голосування прийнято рішення визнати переможцем конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП  «Рокитнівський РЦПМСД» Барановську Ірину Миколаївну.

Також конкурсна комісія прийняла рішення внести голові Рокитнівської районної ради відповідне подання про призначення Барановської Ірини Миколаївни – переможця конкурсу – для призначення на посаду генерального директора КНП  «Рокитнівський РЦПМСД».

Таким чином, за результатами конкурсу на посаду генерального директора КНП  «Рокитнівський РЦПМСД» переможцем конкурсу є Барановська Ірина Миколаївна.

Нижче знаходиться відеозаписи заслуховування конкурсних пропозицій учасників:

Богданець Л.П.:

Барановська І.М.:

Пахнюк М.І.:

Нижче знаходиться відеозапис визначення шляхом голосування однієї кандидатури – переможця конкурсу:

Всі вказані вище відеозаписи також можна проглянути на сайті youtube.com за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCBUq04EO1-heKDIo9Zt5gUw

Листопад 2019

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι