ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Заболотського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

Найменування закладу: ЗАБОЛОТСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІ СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» РОКИТНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (скорочене найменування: ЗАБОЛОТСЬКИЙ НВК «ЗНЗ І-ІІ СТУПЕНІВ-ДНЗ»)

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 34212, Рівненська обл., Рокитнівський район, с. Заболоття, вул. Соборна, 68

Найменування посади: Директор закладу загальної середньої освіти.

Умови праці: Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України  щодо умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ,  оплати праці педагогічних працівників та інших нормативних документів.

Кваліфікаційні умови: Посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра,  стаж педагогічної діяльності не менше трьох років, відсутність судимості, організаторські здібності, високі моральні якості, а також фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

• копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • письмова заява на участь у конкурсі з наданням згоди на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти;
  • медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ (чинні на дату подачі документів);
  • кандидати можуть подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи (з пред’явленням їх оригіналів) кандидати на посаду директора Заболотського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ» подають особисто  (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) за описом, копія якого надається особі, яка їх подає.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 17.09.2019 р.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 08.10.2019 р., 18:00 год.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13, кабінет загального відділу районної ради.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс: Скуміна Лариса Михайлівна; Особа, яка уповноважена приймати документи для участі у конкурсі: Пахнюк Олена Захарівна. Тел. 2-20-90; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема: Конкурс керівників закладів загальної середньої освіти).

Місце проведення конкурсу: Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, 13, зал засідань районної ради.

Грудень 2019

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι