Оголошення про перегляд складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоровʼя, що є обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, крім перегляду складу представників до постійно діючої конкурсної комісії від органу управління

1. З метою проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради (далі - КНП "Рокитнівський РЦПМСД") Рокитнівська районна рада оголошує про перегляд складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоровʼя, що є обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – постійно діюча конкурсна комісія), крім перегляду складу представників до постійно діючої конкурсної комісії від органу управління.

2. До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- 3 представники органу управління (від Рокитнівської районної ради), склад яких не переглядається відповідно до даного оголошення;

- 3 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- 3 представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу постійно діючої конкурсної комісії входять на постійній основі представники органу управління та представники громадськості, а представники трудового колективу залучаються до складу конкурсної комісії для кожного закладу окремо.

3. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Рокитнівської районної ради (адреса: вул. Незалежності, 13, смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область, 34200), як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення на цьому сайті, тобто до 14 серпня 2019 року включно.

Просимо громадськість та трудовий колектив КНП "Рокитнівський РЦПМСД" подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії.

Рішення органу управління відповідно до пунктів 4 та 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я (затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 №1094, зі змінами та доповненнями) та пункту 7.5 Положення про порядок управління обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (затвердженого рішенням районної ради від 15.07.2016 № 109, з наступними змінами та доповненнями):

Рокитнівська районна рада

(сьоме скликання)

голови районної ради

від 30 липня 2019 року № 32

Про проведення конкурсу на зайняття

посади генерального директора

КНП «Рокитнівський РЦПМСД»

На підставі пунктів 4, 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094, пункту 7.5 Положення про порядок управління обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 15.07.2016 № 109 з наступними змінами та доповненнями, пункту 2.3 розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 21.08.2018 № 29 «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоровʼя спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у звʼязку із виникненням вакантної посади генерального директора КНП «Рокитнівський РЦПМСД»:

1. Провести конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради (далі – КНП «Рокитнівський РЦПМСД»).

2. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Рокитнівської районної ради, одночасно з оприлюдненням даного розпорядження про проведення конкурсу, оголошення про перегляд складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоровʼя, що є обʼєктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – постійно діюча конкурсна комісія), крім перегляду складу представників до постійно діючої конкурсної комісії від органу управління. Пропозиції щодо кандидатур до складу постійно діючої конкурсної комісії подаються до районної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення такого оголошення.

3. Постійно діючій конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Рокитнівський РЦПМСД» у встановленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради /підпис/ С. Пахнюк

/печатка/

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι