Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КЗ "Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка"

голови районної ради

від 05 грудня 2018 року                                                                № 56

Про проведення конкурсу на зайняття

посади головного лікаря КЗ "Рокитнівська

районна стоматологічна поліклініка"

На підставі пунктів 4 та 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я (затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 №1094), пункту 2 рішення Рокитнівської районної ради від 12.07.2018 №355, пункту 2.3. розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 21.08.2018 №29 “Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району”, статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з виникненням вакантної посади головного лікаря КЗ "Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка":

1. Провести конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу "Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка" Рокитнівської районної ради (далі – КЗ "Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка").
  2. Оприлюднити на офіційному веб-сайті районної ради дане розпорядження про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КЗ "Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка".
  3. Пропозиції від трудового колективу КЗ "Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка" щодо кандидатур до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі - постійно діюча конкурсна комісія) подаються до районної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради.
  4. Постійно діючій конкурсній комісії, після залучення до її складу представників трудового колективу, забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КЗ "Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка" у встановленому законодавством порядку.
  5. Виконавчому апарату районної ради забезпечити діяльність конкурсної комісії.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                                              А. Кінчур

Грудень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.