Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

Рокитнівська районна рада
(сьоме скликання)

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ
голови районної ради

від 21 серпня 2018 року № 29

Про утворення постійно діючої конкурсної
комісії для проведення конкурсів на
зайняття посад керівників закладів охорони
здоров’я спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Рокитнівського району

Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення районної ради від 17 серпня 2018 року №361 «Про обрання представників районної ради, як органу управління, до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району», керуючись п.2 рішення районної ради від 12 липня 2018 року №355 «Про заходи щодо забезпечення проведення конкурсу на посаду головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ» та статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити постійно діючу конкурсну комісію для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району у складі 9 осіб з врахуванням рівного представництва, від органу управління; громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності; трудового колективу відповідного комунального закладу.
2. Затвердити персональний склад постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Рокитнівського району:
2.1 представники органу управління:
– Рудницький Віктор Анатолійович (депутат районної ради) – голова конкурсної комісії;
– Берташ Олексій Сергійович (депутат районної ради) – секретар конкурсної комісії;
– Кириловець Віктор Іванович (депутат районної ради) – член конкурсної комісії.
2.2. представники громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності:
– Ткачук Олена Павлівна (представник ГО «Приватне детективне агенство») – член конкурсної комісії;
– Туровський Микола Петрович (представник Рокитнівської районної організації ветеранів України) – член конкурсної комісії;
– Пахнюк Микола Іванович (представник Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України») – член конкурсної комісії.
2.3. представники трудового колективу відповідного комунального закладу залучаються до складу постійно діючої конкурсної комісії на підставі протоколу зборів трудового колективу для кожного закладу окремо.
3. Затвердити членами конкурсної комісії з проведення конкурсу
на зайняття посади головного лікаря Рокитнівської центральної районної лікарні, який проводиться згідно розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 02 серпня 2018 року № 25 «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ», таких представників трудового колективу відповідного комунального закладу:
- Коцюрубська Людмила Василівна (голова ПК) – член конкурсної комісії;
- Богданець Ігор Васильович (заступник головного лікаря з медичної частини Рокитнівської ЦРЛ) – член конкурсної комісії;
- Висоцька Світлана Гаврилівна (сестра медична поліклініки) – член конкурсної комісії.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради А. Кінчур

Вересень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.