Оголошення про початок формування постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

1. Рокитнівська районна рада оголошує про початок формування постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району.

2. До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- 3 представники органу управління (від Рокитнівської районної ради);

- 3 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- 3 представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу постійно діючої конкурсної комісії входять на постійній основі представники органу управління та представники громадськості, а представники трудового колективу залучаються до складу конкурсної комісії для кожного закладу окремо.

3. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Рокитнівської районної ради (адреса: вул. Незалежності, 13, смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область, 34200), як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення на цьому сайті, тобто до 17 серпня 2018 року включно.

Просимо громадськість та трудовий колектив Рокитнівської ЦРЛ подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії.

Рішення органу управління відповідно до пунктів 4 та 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я (затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 №1094), пункту 2 рішення Рокитнівської районної ради від 12.07.2018 №355 «Про заходи щодо забезпечення проведення конкурсу на посаду головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ»:

Рокитнівська районна рада
(сьоме скликання)

голови районної ради

від 02 серпня 2018 року № 25

Про проведення конкурсу
на зайняття посади головного
лікаря Рокитнівської ЦРЛ

На підставі пунктів 4 та 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я (затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 №1094), пункту 2 рішення Рокитнівської районної ради від 12.07.2018 №355 «Про заходи щодо забезпечення проведення конкурсу на посаду головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ» та у зв’язку з виникненням вакантної посади головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ:

1. Провести конкурс на зайняття посади головного лікаря Рокитнівської центральної районної лікарні (далі – Рокитнівська ЦРЛ).
2. Оприлюднити на офіційному веб-сайті районної ради, одночасно з оприлюдненням даного розпорядження про проведення конкурсу, оголошення про початок формування постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – постійно діюча конкурсна комісія). Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до районної ради, як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення такого оголошення.
3. Постійно діючій конкурсній комісії, після завершення її формування, забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ у встановленому законодавством порядку.
4. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Герасимчуку А.А. забезпечити діяльність конкурсної комісії.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради           /підпис/            А. Кінчур

/печатка/

Серпень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.