ОГОЛОШЕННЯ ТА АНОНСИ

Завтра особистий прийом громадян в прокуратурі

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги громадян 17.04.2018 з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. у Рокитнівському відділі Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області здійснюватиметься особистий прийом громадян першим заступником керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області Теслюком Василем Іллічом.

Попередній запис здійснюється за телефоном 2-16-45 або в приймальній Рокитнівського відділу місцевої прокуратури

До відома депутатів районної ради!

3 квітня (вівторок) 2018 року об 11.00 годині відбудеться ІІ пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання за адресою: смт. Рокитне, вул. Незалежності, 13 (зал засідань районної ради).

Порядок денний сесії доступний на офіційному веб-сайті районної ради www.rokitne-rada.rv.ua.