ОГОЛОШЕННЯ ТА АНОНСИ

Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів №3

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 від 09 жовтня 2018 року                                                                             42

 Про проведення конкурсу на посаду директора Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів №3

 Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», на підставі п.3 Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 12.07.2018 № 354 (зі змінами згідно рішення районної ради від 03 жовтня 2018 року №371), та у зв’язку з виникненням вакантної посади директора Томашгородській ЗОШ І-ІІ ступенів №3 : 

 1. Провести конкурс на посаду директора Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів №3.
 2. Затвердити склад  членів  конкурсної  комісії  щодо проведення конкурсного відбору  на  заміщення  вакантної  посади  директора Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів №3 (додаток 1).
 3. Конкурсній комісії:
  1) забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади директора з 09.10.2018 р. до 31.10.2018 р.;
  2) в терміни з 06.11.2018 р. до 13.11.2018 р.забезпечити ознайомлення кандидатів із закладом Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів №3, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування;
  3)   провести в терміни з 14.11.2018 р. до 27.11.2018 р.  відбір кандидатур на заміщення вакантної посади згідно Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району;
 1. Оприлюднити на офіційному веб-сайті районної ради, одночасно з оприлюдненням даного розпорядження про проведення конкурсу, оголошення про проведення конкурсу (додаток 2).
 2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пахнюк С.М.

Голова районної ради                                                                 А. Кінчур

Детальніше: Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора...

Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

УКРАЇНА
Рокитнівська районна рада
(сьоме скликання)

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ
голови районної ради

від 21 серпня 2018 року № 29

Про утворення постійно діючої конкурсної
комісії для проведення конкурсів на
зайняття посад керівників закладів охорони
здоров’я спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Рокитнівського району

Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення районної ради від 17 серпня 2018 року №361 «Про обрання представників районної ради, як органу управління, до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району», керуючись п.2 рішення районної ради від 12 липня 2018 року №355 «Про заходи щодо забезпечення проведення конкурсу на посаду головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ» та статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити постійно діючу конкурсну комісію для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району у складі 9 осіб з врахуванням рівного представництва, від органу управління; громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності; трудового колективу відповідного комунального закладу.
2. Затвердити персональний склад постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Рокитнівського району:
2.1 представники органу управління:
– Рудницький Віктор Анатолійович (депутат районної ради) – голова конкурсної комісії;
– Берташ Олексій Сергійович (депутат районної ради) – секретар конкурсної комісії;
– Кириловець Віктор Іванович (депутат районної ради) – член конкурсної комісії.
2.2. представники громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності:
– Ткачук Олена Павлівна (представник ГО «Приватне детективне агенство») – член конкурсної комісії;
– Туровський Микола Петрович (представник Рокитнівської районної організації ветеранів України) – член конкурсної комісії;
– Пахнюк Микола Іванович (представник Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України») – член конкурсної комісії.
2.3. представники трудового колективу відповідного комунального закладу залучаються до складу постійно діючої конкурсної комісії на підставі протоколу зборів трудового колективу для кожного закладу окремо.
3. Затвердити членами конкурсної комісії з проведення конкурсу
на зайняття посади головного лікаря Рокитнівської центральної районної лікарні, який проводиться згідно розпорядження голови Рокитнівської районної ради від 02 серпня 2018 року № 25 «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ», таких представників трудового колективу відповідного комунального закладу:
- Коцюрубська Людмила Василівна (голова ПК) – член конкурсної комісії;
- Богданець Ігор Васильович (заступник головного лікаря з медичної частини Рокитнівської ЦРЛ) – член конкурсної комісії;
- Висоцька Світлана Гаврилівна (сестра медична поліклініки) – член конкурсної комісії.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради А. Кінчур

Рішення про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ та оголошення про про початок формування постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я

Оголошення про початок формування постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району

1. Рокитнівська районна рада оголошує про початок формування постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району. 

2. До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості: 

- 3 представники органу управління (від Рокитнівської районної ради);

- 3 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- 3 представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу постійно діючої конкурсної комісії входять на постійній основі представники органу управління та представники громадськості, а представники трудового колективу залучаються до складу конкурсної комісії для кожного закладу окремо.

3. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Рокитнівської районної ради (адреса: вул. Незалежності, 13, смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область, 34200), як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення на цьому сайті, тобто до 17 серпня 2018 року включно.

Просимо громадськість та трудовий колектив Рокитнівської ЦРЛ подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії.

 

Рішення органу управління відповідно до пунктів 4 та 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я (затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 №1094), пункту 2 рішення Рокитнівської районної ради від 12.07.2018 №355 «Про заходи щодо забезпечення проведення конкурсу на посаду головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ»:

Україна
Рокитнівська районна рада
(сьоме скликання)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від 02 серпня 2018 року № 25

Про проведення конкурсу
на зайняття посади головного
лікаря Рокитнівської ЦРЛ

На підставі пунктів 4 та 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я (затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 №1094), пункту 2 рішення Рокитнівської районної ради від 12.07.2018 №355 «Про заходи щодо забезпечення проведення конкурсу на посаду головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ» та у зв’язку з виникненням вакантної посади головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ:

1. Провести конкурс на зайняття посади головного лікаря Рокитнівської центральної районної лікарні (далі – Рокитнівська ЦРЛ).
2. Оприлюднити на офіційному веб-сайті районної ради, одночасно з оприлюдненням даного розпорядження про проведення конкурсу, оголошення про початок формування постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району (далі – постійно діюча конкурсна комісія). Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до районної ради, як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення такого оголошення.
3. Постійно діючій конкурсній комісії, після завершення її формування, забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ у встановленому законодавством порядку.
4. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Герасимчуку А.А. забезпечити діяльність конкурсної комісії.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради           /підпис/            А. Кінчур

/печатка/

!!! 26.07.2018 відбудеться особистий прийом заступника начальника обласного управління національної поліції

ОГОЛОШЕННЯ

26 липня 2018 року об 11-тій годині в приміщенні Томашгородської селищної ради буде здійснювати особистий прийом громадян заступник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області підполковник поліції Стрельбицький Руслан Петрович.

Запрошуються усі бажаючі. З питань попереднього запису телефонуйте: 2-23-65 (чергова частина Рокитнівського відділення поліції).

Порядок денний двадцять п’ятої сесії районної ради, зі змінами від 11.07.2018!!!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
двадцять п’ятої сесії районної ради
(сьоме скликання)

12 липня 2018 року

1. Про розгляд депутатських запитів.
Доповідає: Пахнюк С.М. - заступник голови Рокитнівської районної ради.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 07.11.2014 №413 «Про передачу частини приміщення, розташованого за адресою: вул. 1-го Травня, 26 а на баланс Рокитнівської ЦРЛ».
Доповідає: Костюк О.І. – головний лікар Рокитнівської ЦРЛ.
Співдоповідач: Огороднік І.А. – керівник КП “Аптека” Рокитнівської районної ради Рівненської області.
3. Звіт головного лікаря КНП «Рокитнівський районний центр ПМСД» Рокитнівської районної ради.
Доповідає: Михайлишин Р.В. - головний лікар КНП «Рокитнівський районний центр ПМСД» Рокитнівської районної ради.
4. Про Районну цільову програму «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки.
Доповідає: Кибукевич В.О. – в.о. начальника відділу освіти Рокитнівської РДА.
5. Про передачу в оренду майна для Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.
Доповідає: Кибукевич В.О. – в.о. начальника відділу освіти Рокитнівської РДА.
6. Про зміни до районної програми виконання мобілізаційних заходів (завдань) та їх фінансування на 2015-2018 роки.
Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
7. Про затвердження Статуту Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.
Доповідає: Кибукевич В.О. – в.о. начальника відділу освіти Рокитнівської РДА.
8. Про Програму створення геоінформаційної системи ведення містобудівного кадастру та містобудівного моніторингу Рокитнівського району на 2018–2022 роки.
Доповідає: Крупенко О.М. – заступник голови Рокитнівської РДА.
9. Про Програму зайнятості населення Рокитнівського району на 2018-2020 роки.
Доповідає: Киркова М.А. – начальник управління соціального захисту населення Рокитнівської РДА.
10. Про план заходів на 2018 рік з реалізації у Рокитнівському районі Стратегії подолання бідності.
Доповідає: Киркова М.А. – начальник управління соціального захисту населення Рокитнівської РДА.
11. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Кушнір С.М. – начальник фінансового управління Рокитнівської РДА.
12. Про виключення із списку присяжних Рокитнівського районного суду Рівненської області.
Доповідає: Пахнюк С.М. – заступник голови Рокитнівської районної ради.
13. Про затвердження Положення про конкурсний відбір директора та педагогічних працівників комунальної установи "Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр" Рокитнівської районної ради та обрання представників районної ради до відповідної конкурсної комісії
Доповідає: Пахнюк С.М. – заступник голови Рокитнівської районної ради.
14. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району та обрання представників районної ради до відповідної конкурсної комісії
Доповідає: Пахнюк С.М. – заступник голови Рокитнівської районної ради.
15. Про заходи щодо забезпечення проведення конкурсу на посаду головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ.
Доповідає: Пахнюк С.М. – заступник голови Рокитнівської районної ради.
16. Про співфінансування об’єктів спроможної мережі надання первинної медичної допомоги Рокитнівського району.
Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
17. Про затвердження проекту землеустрою Масевицької сільської ради .
Доповідає: Новоселецький М.І. – начальник відділу у Рокитнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.
18. Різне.

Календар публікацій

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι