про конкурси на посади директорів:

-                    комунального закладу «Рокитнівська централізована бібліотечна система»  Рокитнівської районної ради;

-                    Районного будинку культури Рокитнівської районної ради Рівненської області.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

-                    заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист пересональних даних».

-                    автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-                    копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

-                    два рекомендаційні листи довільної форми;

-                    мотиваційний лист довільної форми.

Перелік документів, є вичерпний. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата початку приймання документів з 13 жовтня 2016 року.

Дата початку формування конкурсної комісії з 13 жовтня 2016 року.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Рокитнівської районної ради у встановлений строк: смт. Рокитне, вул. Незалежності, 13, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника комунального закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Довідки за телефоном 2-25-93.

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017