День Незалежності України!

Рокитнівчани відзначили національне свято – 25 річницю Дня Незалежності України! Щирими вітальними словами від імені голови Рокитнівської районної ради Григорія Івановича Мініча, виконавчого апарату ради привітала усіх присутніх керівник апарату – керуючий справами Світлана Михайлівна Пахнюк, та побажала всім  бути гідними українцями і прикладати максимум зусиль для розбудови нашого району та незалежної держави в цілому.

Також, відповідно до розпорядження голови районної ради №30 від 18.08.2016 про нагородження Почесною грамотою Рокитнівської районної ради та цінним подарунком та з нагоди відзначення 25-ої річниці Дня Незалежності України були нагороджені:

1. Міськов Микола Володимирович – ветеран органів місцевого самоврядування.
  2. Туровський Микола Петрович – голова районної Ради ветеранів війни та праці.
  3. Паюк Леонід Степанович – завідуючий інфекційним відділенням Рокитнівської ЦРЛ.
  4. Кириловець Віктор Іванович – директор комерційного підприємства «Олімп», депутат Рокитнівської районної ради.
  5. Кулакевич Оксана Іванівна – голова Блажівської сільської ради.
  6. Козаченко Петро Іванович – голова спілки учасників АТО.
  7. Кибукевич Володимир Захарович – технічний директор ПрАТ “Рокитнівський скляний завод”.
  8. Нижник Руслан Олегович – фельдшер Рокитнівської підстанції Сарненської станції Е(Ш)МД КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради.
  9. Богданець Валентина Миколаївна – статист КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД».
  10. Крупенко Ярослав Іванович – ФОП Крупенко Я.І.
  11. Козаченко Тарас Станіславович – бармен-барист закладу громадського харчування корчми «Старий млин».
  12. Бугайчук Василь Йосипович – машиніст автокрана ТДВ «Рокитнівська пересувна механізована колона №180».
  13. Кибукевич Галина Максимівна – продавець магазину ТПП с. Більськ Березівського сільського споживчого товариства.
  14. Васильчук Володимир Аркадійович – тренер-викладач з вільної боротьби Рокитнівської ДЮСШ «Колос».
  15. Смик Людмила Миколаївна – директор Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутат Рокитнівської районної ради.
  16. Бричка Юрій Миколайович – приватний підприємець, депутат Рокитнівської районної ради.
  17. Денисюк Петро Кирилович – слюсар нижнього складу ДП «Рокитнівське лісове господарство».
  18. Рудницька Олександра Миколаївна – директор Рокитнівської районної дитячої музичної школи.
  19. Прокопчук Ніна Іванівна – вихователь Рокитнівського ДНЗ №1 «Теремок».
  20. Хмельовський Юрій Леонідович – вчитель географії Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ст.-ліцей».

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017