Відбулася нарада щодо розгляду проблемного питання для жителі селища Рокитне, пов’язаного із заїздом автотранспорту на КП «Рокитнерайагробуд»

01 серпня 2016 року під керівництвом голови Рокитнівської районної ради Григорія Мініча та за участю голови Рокитнівської селищної ради Руслана Дубовця, в.о. інспектора дорожнього руху Рокитнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Рівненській області Олександра Кравчені, голови колективного підприємства «Рокитнерайагробуд» Олександра Войтка, головного інженера цього ж підприємства Андрія Мисюкевича, жителів вул. Міцкевича, 29 відбулася нарада щодо розгляду проблемного питання, з яким звернулися дані жителі, а саме – незручності, пов’язані із заїздом автотранспорту на КП «Рокитнерайагробуд». Голова районної ради наголосив на необхідності вирішення даної проблеми у найкоротші терміни та вніс пропозицію керівництву КП «Рокитнерайагробуд» звернутися до філії «Рокитнівський райавтодор» для узгодження встановлення лежачих поліцейських.

За результатами наради в.о. інспектора дорожнього руху Олександру Кравчені доручено виїхати особисто на даний об’єкт, на місці розібратись із ситуацією, що склалась та намітити шляхи її вирішення.

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017