25 липня відбулася оперативна нарада щодо розроблення плану конструктивних дій в допомозі військовослужбовцям, які повернулись із зони АТО

25 липня відбулася оперативна нарада на рівні керівництва Рокитнівської районної Спілки учасників АТО, ГО «УНСО», волонтерської організації «ДАР» м. Рівне, голів Рокитнівської районної та селищної рад, лідерів депутатських фракцій та груп «УКРОП» та «Батьківшина» в Рокитнівській районній раді, депутатів Рокитнівської районної ради, керівництва Рокитнівського районного відділу поліції та прокуратури. Головним питанням даного зібрання було розроблення плану конструктивних дій в допомозі  військовослужбовцям, які повернулись із зони АТО. Після виступів голови Рокитнівської районної ради Григорія Мініча, голови Рокитнівської селищної ради Руслана Дубовця, керівників депутатських фракцій Віктора Кириловця та Анатолія Герасимчука, представника ГО «УНСО» Олега Савченка був заслуханий керівник Рокитнівської районної Спілки учасників АТО Петро Козаченко, який довів до відома присутніх важливі проблеми, які виникли станом на сьогоднішній день. Було прийнято рішення розібратися зі всіма даними проблемами (а їх на даний час немало) та по всім їм винести практичне рішення, допомогти, не відкладаючи в «далекий ящик». Особливі питання, які виникли на даний час, - це лікування демобілізованих та допомога родинам військових і не тільки тих, які повернулись додому, але й тих, які виконують свій обов’язок на Сході країни. Волонтерська організація «ДАР» м. Рівне оголосила про своє рішення (яке вже виконано) забезпечити районнуСпілку військовослужбовців АТО офісним приміщенням. В своєму виступі голова селищної ради Руслан Дубовець, який з перших днів початку неоголошеної війни прикладає максимум зусиль у наданні допомоги всім без виключення військовослужбовцям Рокитнівщини, запевнив всіх присутніх, що відомий громадський діяч Віктор М’ялик (який, до речі, не залишає без уваги і допомагає нашим військовим на Всеукраїнському рівні) прикладе максимум зусиль в допозі героям Рокитнівщини. У своєму виступі керівництво поліції та прокуратури Рокитнівського району пообіцяло зі своєї сторони всебічну підтримку та злагоджену взаємодію з військовими.

Наша сторінка у Facebook:

Вересень 2017

Випадкове зображення