№8 від 26.11.2015 Про внесення змін до рішень районної ради від 12.11.2015 №3 "Про утворення постійних комісій Рокитнівської районної ради сьомого скликання", №4 "Про обрання голів та складу постійних комісій...

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(друга сесія)

РІШЕННЯ

від 26 листопада  2015  року                                                                      № 8

Про внесення змін до рішень районної ради

від 12.11.2015 № 3 «Про утворення постійних комісій

Рокитнівської районної ради сьомого скликання»,

№ 4 «Про обрання голів та складу постійних комісій

Рокитнівської районної ради сьомого скликання»,

№ 5 «Про затвердження Положення про постійні комісії

Рокитнівської районної ради сьомого скликання»

За пропозицією депутата Рокитнівської районної ради Крупенка О.М., керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

                                                    вирішила :

 

  1. Внести зміни до рішення районної ради від 12.11.2015 року № 3 «Про утворення постійних комісій Рокитнівської районної ради сьомого скликання», а саме:

-    підпункт 1.1. пункту 1 викласти у наступній редакції: «1.1. постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення»;

-    підпункт 1.2. пунту 1 викласти у наступній редакції: «1.2. постійну комісію районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку»;

-    підпункт 1.4. пункту 1 викласти у наступній редакції: «1.4. постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища».

2. Ліквідувати постійну комісію районної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та охорони навколишнього середовища.

3. Внести зміни до рішення районної ради від 12.11.2015 року № 4 «Про обрання голів та складу постійних комісій Рокитнівської районної ради сьомого скликання», а саме:

3.1. Змінити назву постійної комісії районної ради у підпункті 1.1. пункту 1 рішення, виклавши її у наступній редакції: «Постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення».

3.2. Змінити назву постійної комісії районної ради у підпункті 1.2. пункту 1 рішення, виклавши її у наступній редакції: «Постійна комісія районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку».

3.3. Змінити назву постійної комісії районної ради у підпункті 1.4. пункту 1 рішення, виклавши її у наступній редакції: «Постійна комісія районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища».

3.4. У зв’язку з ліквідацією постійної комісії районної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та охорони навколишнього середовища:

-         включити до складу постійної комісії районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку депутата районної рали Бричку Володимира Дмитровича;

-         включити до складу постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства депутата районної ради Крупенка Олександра Миколайовича;

-         включити до складу постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища депутата районної ради Бричку Михайла Івановича;

-         включити до складу постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів депутата районної ради Власика Івана Сергійовича.

4. Положення про постійні комісії районної ради, затверджене рішенням районної ради від 12.11.2015 року №5 «Про затвердження Положення про постійні комісії Рокитнівської районної ради сьомого скликання» викласти у новій редакції (додається).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку (Кузьмич М. М.).

Голова районної ради                                                                           Г. Мініч

 

Завантажити додаток.

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι