№8 від 26.11.2015 Про внесення змін до рішень районної ради від 12.11.2015 №3 "Про утворення постійних комісій Рокитнівської районної ради сьомого скликання", №4 "Про обрання голів та складу постійних комісій...

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Сьоме скликання

(друга сесія)

РІШЕННЯ

від 26 листопада  2015  року                                                                      № 8

Про внесення змін до рішень районної ради

від 12.11.2015 № 3 «Про утворення постійних комісій

Рокитнівської районної ради сьомого скликання»,

№ 4 «Про обрання голів та складу постійних комісій

Рокитнівської районної ради сьомого скликання»,

№ 5 «Про затвердження Положення про постійні комісії

Рокитнівської районної ради сьомого скликання»

За пропозицією депутата Рокитнівської районної ради Крупенка О.М., керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

                                                    вирішила :

 

  1. Внести зміни до рішення районної ради від 12.11.2015 року № 3 «Про утворення постійних комісій Рокитнівської районної ради сьомого скликання», а саме:

-    підпункт 1.1. пункту 1 викласти у наступній редакції: «1.1. постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення»;

-    підпункт 1.2. пунту 1 викласти у наступній редакції: «1.2. постійну комісію районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку»;

-    підпункт 1.4. пункту 1 викласти у наступній редакції: «1.4. постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища».

2. Ліквідувати постійну комісію районної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та охорони навколишнього середовища.

3. Внести зміни до рішення районної ради від 12.11.2015 року № 4 «Про обрання голів та складу постійних комісій Рокитнівської районної ради сьомого скликання», а саме:

3.1. Змінити назву постійної комісії районної ради у підпункті 1.1. пункту 1 рішення, виклавши її у наступній редакції: «Постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення».

3.2. Змінити назву постійної комісії районної ради у підпункті 1.2. пункту 1 рішення, виклавши її у наступній редакції: «Постійна комісія районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку».

3.3. Змінити назву постійної комісії районної ради у підпункті 1.4. пункту 1 рішення, виклавши її у наступній редакції: «Постійна комісія районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища».

3.4. У зв’язку з ліквідацією постійної комісії районної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та охорони навколишнього середовища:

-         включити до складу постійної комісії районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку депутата районної рали Бричку Володимира Дмитровича;

-         включити до складу постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства депутата районної ради Крупенка Олександра Миколайовича;

-         включити до складу постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища депутата районної ради Бричку Михайла Івановича;

-         включити до складу постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів депутата районної ради Власика Івана Сергійовича.

4. Положення про постійні комісії районної ради, затверджене рішенням районної ради від 12.11.2015 року №5 «Про затвердження Положення про постійні комісії Рокитнівської районної ради сьомого скликання» викласти у новій редакції (додається).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку (Кузьмич М. М.).

Голова районної ради                                                                           Г. Мініч

 

Завантажити додаток.

      

Авторські права 2016-2017 © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι