№ 223 від 21.04.2017 Про депутатський запит фракції ВО "Батьківщина" та фракції "Українського обєднання патріотів - УКРОП" щодо акцизу на нафтопродукти

У К Р А Ї Н А                      

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

(шістнадцята (позачергова) сесія)

 

 

РІШЕННЯ

 

від 21 квітня 2017 року                                                                            223

 

 

Про депутатський запит

фракції ВО «Батьківщина»

та фракції «Українського об’єднання

патріотів – УКРОП» щодо акцизу

на нафтопродукти

 

 Відповідно до статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та пункту 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

вирішила:

 

  1. Підтримати депутатський запит фракції ВО «Батьківщина» та фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» з врахуванням пропозицій депутата районної ради Рудницького Віктора Анатолійовича до голови Верховної Ради України Парубія А. В. та Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. щодо акцизу на нафтопродукти.
  2. Депутатський запит направити до голови Верховної Ради України Парубія А. В. та Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, гласності, правопорядку.

 

 

Голова районної ради                                                                        А. Кінчур

 

 

 

 

 

 

Голові Рокитнівської
районної ради Кінчуру  А.А.

голови фракції ВО «Батьківщина»

Кириловця Віктора Івановича,

голови фракції політичної партії

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Герасимчука Анатолія Андрійовича

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Просимо розглянути звернення до голови Верховної Ради України Парубія А. В. та Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. щодо акцизу на нафтопродукти.

Текст звернення додається.

18.04.2017 р.                                                                        В. І. Кириловець

                                                                                                

                                                                                             А. А. Герасимчук

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

Рокитнівської районної ради Рівненської області

до голови Верховної Ради України Парубія А. В. та Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. щодо акцизу на нафтопродукти

Згідно Бюджетного та Податкового кодексів України, за бюджетами міст, селищ, сіл та об’єднаних територіальних громад закріплено акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти). Особливо важливим для тих сіл, міст чи об’єднаних громад, що мають на своїй території  АЗС, є акцизний податок з торгівлі нафтопродуктами. За рахунок коштів від акцизу на пальне, ці населені  пункти мають змогу покращити інфраструктуру, відремонтувати дороги, спрямувати фінанси на потреби для власного  розвитку. 

Але є проблема в тому, що пально-мастильні матеріали використовують всі власники транспортних засобів на території району, а кошти з акцизу на пальне надходять лише до двох-трьох населених пунктів. Сільські громади, які не мають на своїй території АЗС, часто не мають коштів навіть на першочергові видатки та захищені статті, не кажучи вже про розвиток доріг, інфраструктури та соціальних об’єктів.

Вважаємо, що така система та методика наповнення місцевих бюджетів має бути змінена. Пропонуємо розподіл акцизних надходжень врегульовувати на рівні району або пропорційно до  кількості населення, яке проживає в тому чи іншому населеному пункті, або 30% цього податку залишати в тих населених пунктах, де є АЗС, а 70% направляти в бюджет району. Всі села кожного району повинні отримати шанс на розвиток, аби рухатись в одному напрямку з демократичним цивілізованим світом.

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι