№ 221 від 23.03.2017 Про звіт голови Рокитнівської РДА про стан виконання делегованих повноважень

                 У К Р А Ї Н А                      

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

(П’ятнадцята сесія)

 

РІШЕННЯ

 

23 березня 2017 року                                                                           № 221

 

Про звіт голови Рокитнівської РДА

про стан виконання

делегованих повноважень

 

     Заслухавши та обговоривши звіт голови Рокитнівської районної державної адміністрації про стан виконання делегованих повноважень, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    ст. 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

1. Звіт голови Рокитнівської районної державної адміністрації про стан виконання делегованих повноважень взяти до відома (додається).

2. Рекомендувати Рокитнівській РДА:

2.1. Вжити вичерпних заходів щодо забезпечення виконання Програми економічного та соціального розвитку Рокитнівського району на 2017 рік.

2.2. Активізувати роботу з наповнення дохідної частини бюджету на всіх рівнях, вживати своєчасних заходів щодо виплати заробітної плати, скорочення неефективних видатків, спрямування фінансових ресурсів на забезпечення соціальних стандартів.

2.3. Передбачати при формуванні показників місцевого бюджету видатки на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів соціальної інфраструктури, шляхів місцевого значення, реалізації заходів щодо охорони праці та навколишнього природного середовища, залучення до цих робіт на договірних засадах коштів підприємств, установ, організацій району.

2.4. Сприяти розвитку на території району всіх видів освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді, відродженню національно-культурних традицій населення.

2.5. Вивчити питання щодо припинення права користування земельними ділянками за наявності підстав, установлених статтею 141 Земельного кодексу України в частині використання земельної ділянки не за цільовим призначенням, систематичної несплати земельного податку. Активізувати роботу щодо приведення договорів оренди землі у відповідність до вимог  статті 228 Податкового кодексу України в частині мінімального розміру орендної плати за землю.

2.6. Організувати роботу щодо здійснення посиленого нагляду за діяльністю аварійних служб на випадок виникнення на території району  надзвичайних ситуацій, своєчасного на них реагування та усунення наслідків які цьому сприяли.

3. Оприлюднити звіт голови Рокитнівської районної державної адміністрації про здійснення делегованих повноважень на офіційному веб-сайті районної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова районної ради                                                                               А. Кінчур

 

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι