№ 215 від 23.03.2017 Про внесення змін до Статуту дитячої музичної школи Рокитнівської районної ради Рівненської області

                  У К Р А Ї Н А                      

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

(П’ятнадцята сесія)

 

РІШЕННЯ

 

 

23 березня 2017 року                                                 № 215

 

Про внесення змін до Статуту

дитячої музичної школи Рокитнівської

районної ради Рівненської області

 

     Керуючись статтями 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання дитячої музичної школи Рокитнівської районної ради Рівненської області від 01.02.2017 № 86, з метою приведення Статуту до вимог чинного законодавства України, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до Статуту дитячої музичної школи Рокитнівської районної ради Рівненської області, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Директору дитячої музичної школи Рокитнівської районної ради Рівненської області Рудницькій О. М. подати документи, визначені законодавством, для проведення державної реєстрації змін до установчих документів та проінформувати районну раду у місячний термін з дня прийняття рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

 

Голова районної ради                                                                                    А. Кінчур

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι