№ 212 від 23.03.2017 Про порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) окремими комунальними унітарними підприємствами, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівсь

                    У К Р А Ї Н А                      

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

(П’ятнадцята сесія)

 

РІШЕННЯ

 

 23 березня 2017 року                                                                        № 212

 

Про порядок і норматив відрахування

до загального фонду районного бюджету

частини чистого прибутку (доходу) окремими

комунальними унітарними підприємствами,

що належать до спільної власності територіальних

громад сіл, селищ Рокитнівського району

 

     Відповідно до пункту 35 частини 1 статті 64, частини 2 статті 67 Бюджетного кодексу України, пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями  та президією районної ради, районна рада 

вирішила:

1. Встановити у 2017 році, що наступні комунальні унітарні підприємства, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, сплачують до загального фонду районного бюджету частину чистого прибутку (доходу) у розмірі 10 (десять) відсотків з наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств:

- Комунальне підприємство «Аптека» Рокитнівської районної ради Рівненської області;

- Комунальне підприємство «Рокитнівське районне бюро технічної інвентаризації» Рокитнівської районної ради.

2. Визначена відповідно до пункту 1 цього рішення частина чистого прибутку зараховується комунальними унітарними підприємствами на відповідний рахунок з обліку надходжень до загального фонду районного бюджету, відкритий в органах Державної казначейської служби України.

3. Дані про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) комунальні унітарні підприємства подають до 01 березня року, наступного за звітним роком, відділу економічного розвитку і торгівлі та фінансовому управлінню райдержадміністрації, а також відображають у декларації з податку на прибуток підприємств у терміни, передбачені для її подання органам державної фіскальної служби.

4. Керівникам комунальних підприємств забезпечити надходження до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) відповідно до встановленого порядку та нормативу.

5. Контроль за повнотою та своєчасністю сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами здійснюють органи державної фіскальної служби.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення (Кравчук О.І.); з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.).

 

Голова районної ради                                                                          А. Кінчур

 

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι