№134 від 28.09.2016 Про створення опорного навчального загальноосвітнього закладу

                    УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Десята сесія)

від 28 вересня 2016 року                                                                 № 134

Про створення опорного

загальноосвітнього навчального закладу

    Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року №777 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.2016 №79), з метою забезпечення умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти в районі, враховуючи клопотання Рокитнівської районної державної адміністрації від 22.09.2016 № 4011/02-23/16, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради,  районна рада

вирішила:

  1. Створити опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Рокитнівської районної ради з філіями  в селах Старики та Лісове.
  2. Затвердити Статут опорного загальноосвітнього навчального закладу  «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Рокитнівської районної ради та Положення про філії опорного загальноосвітнього навчального закладу  «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Рокитнівської районної ради в селах Старики та Лісове, виклавши їх у нових редакціях, що додаються.
  3. Директору опорного загальноосвітнього навчального закладу  «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Рокитнівської районної ради Аксьоновій С.А. забезпечити державну реєстрацію Статуту та Положень про філії у нових редакціях.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л.М.).

 

Заступник голови районної ради                                                                               А. Кінчур

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι