№128 від 28.09.2016 Про стан готовності об"єктів житлово-комунальної та соціальної сфер, бюджетних установ та організацій Рокитнівського раойну до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

                 УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Десята сесія)

від 28 вересня 2016 року                                                                            № 128

Про стан готовності об’єктів житлово-

комунальної та соціальної сфер,

бюджетних установ та організацій

Рокитнівського району до роботи в

осінньо-зимовий період 2016-2017 років

Заслухавши та обговоривши звіт начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Ражика Я.М., районна рада відмічає, що у 2016 році в господарському комплексі району здійснювалася робота, спрямована на забезпечення сталого функціонування господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Розроблені і затверджені заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року, створений районний штаб з підготовки господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року. Відбулося 3 засідання районного штабу по розгляду питань з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Проведено 3 засідання районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії.

На нарадах при голові райдержадміністрації систематично робився наголос на питання з підготовки до зими керівникам відділів і управлінь райдержадміністрації, керівникам бюджетних установ, організацій та підприємств.

З метою забезпечення своєчасного і якісного виконання заходів, а також для оперативного вирішення питання забезпечення паливом населення і котелень, що опалюють житло та об’єкти  соцкультпобуту, при селищних і сільських радах створені штаби та робочі групи, якими здійснюється контроль за виконанням робіт по підготовці котелень, тепломереж,  водогонів, житла, об’єктів соцкультпобуту та виробничих приміщень до роботи в осінньо–зимовий період, а також контроль за створенням запасів палива, сировини, матеріалів; перевіряється стан техніки для утримання доріг, ліній електропередач та інше.

Заходи з підготовки до зими в основному виконані.

Враховуючи аналіз, наведений у доповіді, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

1. Роботу підприємств, бюджетних установ та організацій, виконкомів сільських та селищних рад у підготовці до роботи в осінньо-зимовий період визнати задовільною.

2. Виконкому Рокитнівської селищної ради звернути увагу на незадовільну роботу по підготовці до осінньо-зимового періоду в частині розроблення стратегічного плану розвитку підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, схеми оптимізації роботи систем централізованого водопостачання і водовідведення, норм споживання води, проведення енергоаудиту комунального підприємства «Рокитневодоканал».

3. Керівництву КП «Рокитнекомуненергія» звернути увагу на виконання робіт з промивки внутрішньо будинкових систем центрального опалення (згідно постанови КМУ 01.06.2011 №869).

4. Сільським та селищним радам, відділам та управління райдержадміністрації здійснювати контроль за проведенням робіт з підготовки до зимового періоду та контролювати використання енергоносіїв організаціями і установами, що фінансуються з місцевих бюджетів і своєчасним забезпеченням розрахунків.

5. Рекомендувати сільським та селищним головам, керівникам підприємств, установ і організацій провести аналіз з виконання робіт по підготовці до опалювального сезону, усунути всі недоліки і розпочати роботу в осінньо-зимовий період відповідно до діючих законодавчих актів.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.).

Заступник голови

районної ради                                                                                                       А. Кінчур

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι