№124 від 12.08.2016 Про погодження призначення директора КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" Рокитнівської районної ради

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(дев’ята (позачергова) сесія)

РІШЕННЯ

від 12 серпня 2016 року                                                                № 124

Про погодженняпризначення директора  

КЗ «Центр дитячої та юнацькоїтворчості»

Рокитнівської районної ради

Керуючись частиною 4 статті 20 Закону України «Про освіту», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженим рішенням районної ради від 21.06.2013 № 282 зі змінами від 12.12.2014 № 419, від 19.02.2016 № 52, від 15.07.2016       № 109 за  погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

  1. Погодити призначення на посаду директора Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Рівненської області Маринич Юлію Михайлівну.
  2. Відділу освіти Рокитнівської РДА після погодження з Рокитнівською РДА призначення на посаду директора КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської районної ради Маринич Ю. М. укласти відповідний контракт строком на три роки, про щоповідомитирайонну раду протягом 5 днів з датипідписання контракту.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

 

Голова районної ради                                                                            Г. Мініч

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι