№118 від 12.08.2016 Про внесення змін до Статуту КП "Рокитнекомуненергія"

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(дев’ята (позачергова) сесія)

РІШЕННЯ

від 12 серпня 2016 року                                                                № 118

Про внесеннязмін до Статуту

КП «Рокитнекомуненергія»

У зв’язку з необхідністю зміни юридичної адреси КП «Рокитнекомуненергія», керуючись статтею 43 Закону України «Промісцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання КП «Рокитнекомуненергія» від 03.08.2016 №202, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства «Рокитнекомуненергія», виклавши пункт 1.13. Розділу І Загальні положення Статуту у новій редакції: «1.13. Юридична адреса Підприємства: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне,  вулиця 1 Травня, будинок 4.».
  2. Директору комунального підприємства «Рокитнекомуненергія»  (Стрілець С.Л.) подати державному реєстратору відділу економічного розвитку і торгівлі Рокитнівської райдержадміністрації визначені законодавством документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.).

 

Голова районної ради                                                                               Г. Мініч

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι