№112 від 15.07.2016 Про зміни до Положення Рокитнівського центру "Інваспорт"

                УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Восьма сесія)

РІШЕННЯ

від 15 липня 2016 року                                                                            № 112

Про зміни до Положення

Рокитнівського центру «Інваспорт»

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20 липня 2011 року №766 «Деякі питання центрів з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», відповідно до пункту 20, частини 1, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 64 Господарського кодексу України та рішення Рокитнівської районної ради від 24.04. 2015 № 458 «Про затвердження штатного розпису Рокитнівського центру «Інваспорт», враховуючи клопотання Рокитнівського центру «Інваспорт», з метою упорядкування структури системи фізичної культури і спорту інвалідів, за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна ради

вирішила:

1. Внести зміни до Положення комунального закладу «Рокитнівський районний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», виклавши пункт 3.3 розділу 3 в наступній редакції:

«3.3. Гранична численність та структура місцевого центру затверджується районною радою. Штатний розпис місцевого центру «Інваспорт», затверджує начальник Рокитнівського центру «Інваспорт» в межах граничної численності та структури місцевого центру.»

2. Доручити керівнику закладу провести державну реєстрацію змін до Положення комунального закладу «Рокитнівський районний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

3. Контроль за виконання рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.); з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення (Кравчук О. І.).

 

Голова районної ради                                                                                Г. Мініч

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι