№103 від 15.07.2016 Про стан оформлення правовстановлюючих документів на користування землею під об"єктами, які належать до спільної власності територіальних громад Рокитнівського району

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Восьма сесія)

РІШЕННЯ

від 15 червня 2016 року                                                      № 103

Про стан оформлення правовстановлюючих

документів на користування землею під

об’єктами, які належать до спільної

власності територіальних громад

Рокитнівського району

         Заслухавши інформацію начальника управління Держгеокадастру у Рокитнівському районі Рівненської області, голови постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища Новоселецького М. І. щодо стану оформлення правовстановлюючих документів на користування землею під об’єктами, які належать до спільної власності територіальних громад Рокитнівського району, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

вирішила:

1. Відділу освіти Рокитнівської райдержадміністрації здійснити заходи, пов’язані з проведенням землевпорядних робіт, оформленням права користування на земельні ділянки, на яких розміщені дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, до 01 грудня 2016 року.

2. Комунальному закладу охорони здоров’я «Рокитнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рокитнівської районної ради Рівненської області здійснити заходи, пов’язані з проведенням землевпорядних робіт, оформленням права користування на земельні ділянки, на яких розміщені заклади охорони здоров’я, до 01 грудня 2016 року.

3.Рекомендувати Державному підприємству «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рокитнівський держспецлісгосп» вжити організаційних заходів щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками для ведення лісового господарства в адміністративних межах Рокитнівського району, до 01 грудня 2016 року.

4. Рекомендувати сільським, селищним головам здійснити заходи щодо оформлення комунальними підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери управління місцевих рад, права постійного користування земельними ділянками, при потребі, передбачати кошти на фінансування зазначених робіт до 01 грудня 2016 року.

5. Фінансовому управлінню Рокитнівської райдержадміністрації  в бюджеті на 2016 рік передбачити кошти на видатки з виготовлення землевпорядної документації та державну  реєстрацію речових прав на земельні ділянки.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища (Новоселецький М. І.).

Голова районної ради                                                                                           Г. Мініч

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι