№13 від 07.12.2015 Про порядок фінансування видатків з районного бюджету у І кварталі 2016 року до прийняття рішення районної ради "Про районний бюджет на 2016 рік"

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(третя (позачергова) сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 07 грудня 2015 року                                                                № 13

Про  порядок фінансування видатків з районного

бюджету у І кварталі 2016 року до прийняття

рішення районної ради «Про районний бюджет на 2016 рік»

Керуючись статтею 79 Бюджетного кодексу України та з метою забезпечення безперебійного фінансування видатків з районного бюджету у І кварталі 2016 року до затвердження районного бюджету на 2016 рік, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

вирішила:

            1. Районній державній адміністрації у І кварталі 2016 року здійснювати витрати з районного бюджету лише на цілі, які визначені у рішенні про районний бюджет на 2015 рік.

          При цьому щомісячні видатки районного бюджету не можуть перевищувати 1/12 обсягу видатків, встановлених рішенням районної ради про районний бюджет на 2015 рік (крім витрат спеціального фонду бюджету, порядок фінансування яких передбачено частиною четвертою статті 23 Бюджетного кодексу України).

         До прийняття рішення про районний бюджет на 2016 рік заборонити здійснювати капітальні видатки і надавати кредити з бюджету.

         2. Дозволити райдержадміністрації:

         2.1. Провадити за рахунок резервного фонду районного бюджету капітальні видатки та надання інших субвенцій місцевим бюджетам на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року №415.

         2.2. За погодженням з постійною комісією з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення районної ради протягом І кварталу 2016 року здійснювати внесення змін до доходів та видатків районного бюджету за рахунок трансфертів з державного та інших місцевих бюджетів, розподіл і перерозподіл обсягів субвенцій між місцевими бюджетами.

         2.3. Отримувати бюджетні позички в управлінні Державної казначейської служби України в Рокитнівському районі на покриття тимчасових касових розривів, що можуть виникати під час виконання загального фонду районного бюджету, в частині фінансування захищених статей його видатків.

         3. Установити, що перерозподіл бюджетних призначень у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету за функціональною класифікацією, окремо по загальному та спеціальному фондах, що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень по загальному  та спеціальному фондах, здійснюється фінансовим управлінням районної державної адміністрації за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення.

         Надати право фінансовому управлінню райдержадміністрації у процесі виконання районного бюджету у виняткових випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах.

         Надати право фінансовому управлінню при внесенні змін та доповнень до бюджетної та відомчої класифікації приводити у відповідність до неї доходи і видатки районного бюджету.

         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення (Кравчук О.І.).

 

 Голова районної ради                                                                                   Г. Мініч

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι