№78 від 25.03.2016 Про погодження призначення директором Хмільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коханевича Р.Р.

                 УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2016 року                                                              № 78

Про погодження призначення

директором Хмільської ЗОШ

І-ІІІ ступенів Коханевича Р. Р.

Керуючись частиною 4 статті 20 Закону України «Про освіту», пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 9 Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженим рішенням районної ради від 21.06.2013 №282, зі змінами від 12.12.2014 №419, від 19.02.2016 №52, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

вирішила:

  1. Погодити призначення на посаду директора Хмільської загальноосвітньої школи I-III ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області (далі – Хмільська ЗОШ І-ІІІ ступенів) Коханевича Руслана Романовича.
  2. Призначення на посаду директора Хмільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коханевича Р. Р. є обов’язковим для погодження районною державною адміністрацією, про що останній повідомити районну раду протягом 10 днів з дати прийняття цього рішення.
  3. Відділу освіти районної державної адміністрації, після погодження районною державною адміністрацією призначення на посаду директора Хмільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коханевича Р. Р., укласти з останнім відповідний контракт строком на 3 (три) роки, про що повідомити районну раду протягом 5 днів з дати підписання контракту.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.); з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів (Смик Л. М.).

 

Голова районної ради                                                                               Г. Мініч

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι