№68 від 25.03.2016 Про реформування друкованого засобу масової інформації "Новини Рокитнівщини" та редакції газети Рокитнівської районної ради "Новини Рокитнівщини", засновником яких є Рокитнівська районна рада

                    УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2016 року                                                        № 68

Про реформування друкованого засобу

масової інформації «Новини Рокитнівщини»

та редакції газети Рокитнівської районної ради

«Новини Рокитнівщини», засновником

яких є Рокитнівська районна рада

Керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статтями 8, 20, 21, 22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Цивільним та Господарським Кодексами України, на підставі пропозиції трудового колективу газети «Новини Рокитнівщини» та Редакції газети Рокитнівської районної ради «Новини Рокитнівщини» стосовно способу реформування від 10.02.2016 № 14, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства, районна рада

вирішила:

1. Реформувати друкований засіб масової інформації «Новини Рокитнівщини» та Редакцію газети Рокитнівської районної ради «Новини Рокитнівщини» шляхом виходу зі складу засновників з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

2. Надіслати це рішення центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державному комітету телебачення і радіомовлення України) для внесення до Зведеного переліку об'єктів реформування, та центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерству юстиції України) та трудовому колективу редакції.

3. Укласти угоду (договір) про зміну засновника та збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації з редакцією після її перетворення відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та вимог цивільного законодавства  України у суб'єкт господарювання. 

4. Виконання функцій комісії з перетворення Редакції газети Рокитнівської районної ради «Новини Рокитнівщини» (далі – комісія) покласти на наступних осіб: Лозян Наталія Федорівна – головний редактор, голова комісії; члени комісії: Клопотенко Галина Кузьмівна – головний бухгалтер; Кибукевич Сергій Анатолійович – оператор комп’ютерної верстки інтернет-сторінки. Комісії розпочати виконання функцій після включення Редакції газети Рокитнівської районної ради «Новини Рокитнівщини» до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України.

5. Головному редактору Редакції газети Рокитнівської районної ради «Новини Рокитнівщини» Лозян Наталії Федорівні:

5.1. Після включення редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України.

5.2. У встановлений строк з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом її перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення змін до Єдиного державного реєстру.Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.

5,3,Після державної реєстрації та внесення змін до Єдиного державного реєстру про перетворення редакції:

 - подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні»;

 - укласти договір оренди приміщення, яке знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 36, смт Рокитне, Рівненська обл., строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій;

 - укласти договір на висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у друкованому засобі масової інформації «Новини Рокитнівщини».

5.4. Подати на затвердження чергової сесії районної ради пропозиції для виконання зобов'язань щодо сплати заборгованості редакції із податків та обов'язкових платежів, заробітної плати та інших фінансових зобов'язань редакції відповідно до законодавства.

5.5. Опублікувати рішення у місячний строк з дня його прийняття у газеті Рокитнівської районної ради «Новини Рокитнівщини».

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В. А.).

 

Голова районної ради                                                                                 Г. Мініч

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι