№52 від 19.02.2016 Про внесення змін до Положення про порядок управління об"єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 21.06.2013 №282, зі змінами від 12.12.2014 №419.

УКРАЇНА

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(Шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 19 лютого 2016 року                                                              № 52

Про внесення змін до Положення про порядок

управління об’єктами спільної власності

територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського

району, затвердженого рішенням районної ради

від 21.06.2013 № 282, зі змінами від 12.12.2014 № 419

З метою забезпечення ефективного управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району,  керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

вирішила:

1. Внести до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 21.06. 2013 № 282, зі змінами від 12.12. 2014       № 419 (далі – Положення), такі зміни:

1.1. Пункт 8.6. викласти в наступній редакції:

«8.6. У випадку наявності вакантної посади керівника комунального підприємства, установи, закладу невідкладно повідомляє про це районну раду.»

1.2. Доповнити Положення пунктом 9., виклавши його в наступній редакції:

«9. Призначення та звільнення керівників комунальних підприємств, установ, закладів здійснюється за рішенням районної ради, за винятком загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, керівники яких призначаються та звільняються відділом освіти районної державної адміністрації.

Погодження призначення та погодження звільнення керівників комунальних загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, керівники яких призначаються відділом освіти районної державної адміністрації, здійснюється за рішенням районної ради. Рішення районної ради про погодження призначення та звільнення керівників комунальних загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів відповідно до делегованих повноважень є обов’язковим для погодження районною державною адміністрацією та є підставою для укладення відповідного контракту між керівником та відділом освіти районної державної адміністрації.

Постійні комісії районної ради, розглядають і пропонують кандидатури осіб, для обрання, затвердження, погодження на посади керівників і готують відповідні висновки з цих питань для розгляду на пленарному засіданні ради.

Голова районної ради на підставі рішення районної ради укладає з керівниками комунальних підприємств, установ, закладів контракти (крім контрактів з керівниками комунальних загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів) з урахуванням типової форми контракту, що є додатком 1 до цього Положення.

З призначеним, погодженим керівником укладається контракт на термін від 1 до 5 років.

В міжсесійний період, як виняток, голова районної ради шляхом видання відповідного розпорядження:

– за погодженням постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства, на період не більше трьох місяців призначає керівника комунального підприємства, установи, закладу (крім контрактів з керівниками комунальних загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів) або покладає виконання обов’язків керівника на відповідну особу згідно з чинним законодавством;

– звільняє керівників комунальних підприємств, установ, закладів в поряду, встановленому чинним законодавством, з наступним затвердженням розпорядження на сесії районної ради.

До призначення у встановленому порядку керівників комунальних загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, відділ освіти районної державної адміністрації покладає виконання обов’язків керівника на відповідну особу за попереднім погодженням постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства та постійної комісії з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, у справах молоді, ветеранів, інвалідів. При відсутності кворуму на вказаних засіданнях постійних комісій районної ради, погодження щодо покладання виконання обов’язків керівників комунальних загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на відповідних осіб може надати голова районної ради.

Укладення контракту на новий термін вирішується районною радою на її пленарному засіданні.

За два місяці до закінчення строку дії контракту  орган управління подає голові районної ради письмову пропозицію про укладення контракту з керівником на новий термін або вносить пропозицію щодо нової кандидатури на посаду керівника.

При відсутності згоди районної ради чи керівника на продовження контракту по закінченні строку його дії трудовий договір вважається припиненим.»

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, економічного розвитку галузей народного господарства (Рудницький В.А.).

Голова районної ради                                                                                        Г. Мініч

ОГОЛОШЕННЯ, АНОНСИ ПОДІЙ

Календар публікацій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чр Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.

Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι