№442 від 19.06.2019 Про затвердження Положення про комісію з надання одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру на 2019-2022 роки

                             УКРАЇНА                      

Рокитнівська районна рада

Рівненської області

Сьоме скликання

(тридцять сьома (позачергова) сесія)

 

РІШЕННЯ

 

від 19 червня  2019 року                                                                                     № 442

 

Про затвердження Положення

про комісію з надання одноразової

матеріальної допомоги особам, які постраждали

від надзвичайних ситуацій природного і техногенного

характеру на 2019-2022 роки

         

           Враховуючи клопотання Рокитнівської РДА від 12.06.2019 №2109/02-23/19, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

    в и р і ш и л а

  1. Затвердити Положення про комісію з надання одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру на 2019 – 2022 роки.

                                                                                                                                                                                                                                                                            

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової та цінової політики, Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                  А. Кінчур

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 19.06.2019 № 442

Положення

про комісію з надання одноразової матеріальної допомоги особам, які  постраждали від надзвичайних ситуацій  природного і техногенного характеру на 2019 – 2022 роки

1.Це Положення визначає порядок роботи комісії з надання одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від надзвичайних ситуацій  природного і техногенного характеру (далі – комісія).

2.Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, рішеннями районної ради та цим Положенням.

3.Склад комісії затверджується рішенням районної ради. До складу комісії включаються представники Рокитнівської районної ради, фінансового управління райдержадміністрації,  управління соціального захисту населення, відділу з питань цивільного захисту та охорони здоров’я райдержадміністрації, відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Рокитнівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, комунального підприємства  «Рокитнівське бюро технічної інвентаризації» Рокитнівської районної ради, депутати районної ради.

4.Комісія має право одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій відповідну інформацію, довідкові та інші матеріали у межах своєї компетенції та згідно з чинним законодавством України.

5.Рішення комісії приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх її членів і оформляються протоколом, який підписують голова комісії, заступник голови комісії, секретар та члени комісії. У разі рівного розподілу голосів, вирішальним є голос голови комісії.

  1. Формою роботи комісії є засідання. Роботу комісії організовує голова комісії.
  2. Голова комісії:

7.1. Забезпечує, в разі надходження заяв, скликання засідання комісії.

7.2. Визначає звернення, які підлягають першочерговому розгляду.

7.3. Керує діяльністю комісії.

7.4. Проводить засідання комісії та головує на них.

  1. Секретар комісії:

8.1. Здійснює організаційне і документальне забезпечення роботи комісії.

8.2. Здійснює повідомлення членів комісії про її засідання.

8.3. Веде протокол засідання комісії. 

  1. До заяви громадян про надання одноразової матеріальної допомоги, які подаються голові районної державної адміністрації або голові районної ради, додаються документи, що підтверджують необхідність її надання, зокрема:

9.1.Копія паспорта.

9.2.Копія документа  про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного номеру) або копія відмітки в паспорті про його відсутність.

9.3. Акт про обстеження наслідків, заподіяних заявнику  від надзвичайних ситуацій  природного і техногенного характеру.

9.4.Акт обстеження матеріально – побутових умов проживання заявника.

9.6.Реквізити особового рахунку, відкритого у  банківській  установі.

У разі відсутності повного пакету  документів члени комісії мають право відмовити в наданні допомоги.

  1. Відповідальним працівником відділу з питань цивільного захисту та охорони здоров’я райдержадміністрації проводиться оформлення відповідних  документів для перерахування коштів  на  особові рахунки громадян в установи банку або, як виняток, на поштове відділення зв’язку та підписаний протокол передається до управління соціального захисту районної державної адміністрації.                                        

Заступник голови районної ради                                                             С. Пахнюк

      

Авторські права © 2016, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені. Ι Карта сайту Ι Вхід на сайт Ι